14 Milyon emekliye müjde: Emeklilere 8 Aralık’tan Sonra Ek Ödeme Yapılacağının Haberi Verildi!

14 Milyon emekliye müjde: Emeklilere 8 Aralık’tan Sonra Ek Ödeme Yapılacağının Haberi Verildi!

Emeklilere 8 Aralık’tan Sonra Ek Ödeme Yapılacağının Müjdesi Verildi!

Emekliler için daha avantajlı ve daha rahat şekilde para ödeyebilmesi ve harcayabilmeleri adına ek ödeme yapılması bekleniyordu.

Şimdilerde yeni başlatılan bir kampanya ile birlikte emeklilerin özellikle kamu bankalarına başvurarak Kredi çekmesi mümkün oluyor. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra hem düşük faizlerle hem de kolay ödeme taksitleri ile birlikte rahatlıkla bu emekli maaşları değerlendirilebilir. Özellikle günümüzde yaşanan yoğun nakit sıkıntısı gibi durumlardan dolayı emekliler de bu konuda zorluk yaşayabiliyorlar. Bu yüzden de kişisel giderlerin daha rahat şekilde karşılanabilmesi ve uygun fiyatlı faiz ödemelerinden yararlanmak için emeklilere kamu bankaları tarafından bu kampanya başlatıldı.

8 Aralık’tan Sonra Emeklilere Emekli Maaşı Haricinde Ödeme Yapılacağı Bildirildi!

Vakıfbank ve Ziraat bank üzerinden emekli maaşını alan kişilere yapılan bu kampanyalar doğrultusunda 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaç kredisi veriliyor. İhtiyaç kredisi adı altında verilen bu ödenekler 36 ay vadeye bölündükten sonra kolay bir şekilde ödenebilir. Başvuru yaptıktan sonra olumlu geri dönüş sağlanırsa eğer 50.000 TL’ye kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Sonrasında hem düşük faizlerle hem düşük ödeme seçenekleri ile birlikte 36 ay boyunca bu 50.000 TL’yi rahatlıkla ödemek mümkündür.

Vakıf Bankası Ziraat ve Halkbank gibi 3 banka üzerinden emekli maaşını alan ve çekim yapmak isteyen kişiler internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla başvuruda bulunabilir. Aynı zamanda şubelere giderek de başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu formu doldurulduktan sonra gönderim sağlanır. Daha sonrasında uzun sürmeden 5 ya da 10 dakika içerisinde Olumlu ya da olumsuz şekilde geri dönüş alınır. Bu geri dönüşler doğrultusunda 50.000 TL’ye kadar olan krediyi rahatlıkla çekip kullanabilirsiniz.

Kimler Faydalanacak?

Vakıfbank Ziraat bank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlara gerek nakit acil ihtiyaçlarına gerek borç kapatma amacıyla bu Kredi imkânı sağlanıyor. İhtiyaç kredisi adı altında verilen bu krediler küçük faiz imkanı ve 36 ay ödeme seçeneği ile birlikte emeklilere kolay bir ödeme imkanı sağlıyor. Böylelikle bu ödeneklere kolay bir şekilde karşılayarak 50.000 TL’ye nakit çekimle birlikte ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Sağlanan bu avantajlı kredilerin bütün emekliler kamu bankalarından emekli maaşına alan kişiler rahatlıkla faydalanabilir.