Oyun HaberleriOyun İnceleme

Battlefield 3 – Multiplayer İnceleme

Ve kamera…

Battlefield 3 tabi FPS bakış açısıyla oynanan bir oyun. Dolayısıyla bu tür oyunlarda 3rd Person bakış açılarındaki gibi kamera sorunları yok. Kamera ve oyun çok akıcı. Bu sayede haritadaki her şeyi çok net görebiliyorsunuz. Yani eğer gözünüzün önündeki düşmanı göremezseniz hatayı kendinizde arayın, oyunda değil.

Battlefield 3 Kamera

Son olarak Battlefield 3’te Bad Company 2 oyuncularından geri dönüş alınarak yapılan birkaç bir şey var. Bunlar:

1- M-COM’lar artık patlayıcılar ile hasar almıyor. Sadece onları aktif ederseniz patlıyor.
2- Eğer Attacker takımı M-COM’u aktif ederse ve bu sırada Tıcket’ları sıfıra inerse, M-COM patlayana kadar veya M-COM aktif edilene kadar oyun devam ediyor.
3- Eğer Defender takımından bir oyuncu, M-COM patlamak üzereyken de aktif etmeye başlarsa M-COM deaktif edilene kadar patlamıyor. Eğer M-COM’u deaktif ederken oyuncu ölürse, M-COM direk patlıyor.

Genel olarak Battlefield 3’ün Multiplayer modu böyle. Yıllardır süregelen bu anlayışla Multiplayer alanında Call Of Duty’yi adeta eziyor. Zaten bu nedenle DICE kazanıyor. Yani uzun lafın kısası kesinlikle satın alınıp oynanacak bir oyun. Fiyatı da zaten baya düştü. Oyuncu sayısı da baya fazla. Ne bir bug, ne de bir hata var. Oyun fazlasıyla gerçekçi. Grafikler ve sesler çok iyi. Yani anlayacağınız bu oyunu oynamamak için hiçbir sebep yok.

Yani demem o ki: Hala Battlefield 3’ü oynamadıysanız, çok şey kaybetmişsiniz demektir… bana göre Battlefield 4 daha iyi ancak pek çok oyuncu halen Battlefield 3’te ısrar ediyor.

[taq_review]

Önceki sayfa 1 2 3 4

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. OFF bu oyunun hastasıyım bir de multiplayer he :)

    Bu çok iyi oldu artık battlefield 3 daha eğlenceli ve daha fazla stres atıcaz .Eline koluna sağlık.Verdiğin bilgi için teşekkürler.

  2. İnceleme gerçekten çok güzel olmuş. Oyun da çok iyi. Grafikler falan da uçmuş yani. İnceleme ve bilgiler için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu