TRT1 Alsancak Dizisinden Acı Haber Geldi! Nadia ve Ali'yi Bekleyen Acı Son İfşa Oldu

TRT1 Alsancak Dizisinden Acı Haber Geldi! Nadia ve Ali'yi Bekleyen Acı Son İfşa Oldu

Alsancak dizisi ile ilgili herkesi üzecek bir haber ortaya atıldı. İşte dizinin final yapacağına ilişkin söylentiler ve tüm detaylar...

TRT ekranlarında yayınlanan ve Uğur Güneş, Gülsim Ali İlhan, Aybars Düzey, Cem Kurtoğlu, Emre Dinler, Nihat Altınkaya, Ahmet Yenilmez, İdris Nebi Taşkan, Funda İlhan, Gözde Türker, Güler Melih Özdoğan, Ahmet Olgun Sünear, Ömer Faruk Eren, Tezhan Tezcan, Melih Özdoğan gibi isimlerin yer aldığı Alsancak dizisinde neler oluyor? Dizi final mi yapacak? İşte Alsancak dizisi ile ilgili resmi açıklamanın detayları...

Dizinin son bölümünde neler yaşanmıştı? İşte dizide yaşanan gelişmeler? Yeni bölümde hangi gelişmeler yaşanacak, ipuçları neler?

Dizinin son bölümünde Nadia ile Boran arasındaki gerilim sürerken Nadia Boran’ı atlattı ve Ali’nin hayatını kurtardı. Daha sonra Boran’ın ekibine katıldı ve Elizabeth ile Boran Ali’nin öldüğüne inandı. Ahtapot son büyük operasyonu gerçekleştirmeyi hedeflerken timde son darbe için hazır olarak bekliyor. Tim ve Nadia artık son aşamaya geldi. Herkes bunun farkında. Elizabeth Nadia’dan atam bombası ile birleşecek uranyumu elde etmesini istiyor ve Boran onların peşine düştüğü için Nadia Ortadoğu’ya gidiyor. Sacit komutan ise Gülseren’e gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için bir test uyguluyor.

Dizinin Final Tarihi Belli Oldu Mu?

Alsancak dizisi iddialara göre 3 bölüm sonra final yapacak. Dizinin 19 bölümünde final yapıp ekranlara veda edeceği konuşuluyor. Ancak henüz yapımcı ve oyunculardan resmi bir açıklama gelmedi. Dizinin 17. bölümü 1 Haziran Perşembe saat 20’de ekranlarda olacak. Alsancak dizisinin izleyicileri final yapacağı bölümü merakla bekliyor.