İş Bankası Faizsiz 10.000,15.000 ve 20.000 TL Yatırılıyor! Hemen başvurun

İş Bankası Faizsiz 10.000,15.000 ve 20.000 TL Yatırılıyor! Hemen başvurun

İş Bankası'na mobil üzerinden üye olan tüm müşterilerine tek şarta 20.000 TL'ye varan faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Artı olarak ise bazı işlemlerden 1 sene boyunca ücret istenmiyor.

Son yıllarda bankacılık sektöründe mobil işlemler ön plana çıkarken yeni kampanyalarda peş peşe geliyor. Bankalar tarafından sağlanan yeni kampanyalar dikkatle takip edilirken İş Bankası yeni teknolojiye uyum sağlayan müşteriye tam 20.000 TL faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Emekli promosyonu, kredi kartı kampanyaları, mevduat hesabı ve kredi kampanyaları yanı sıra yeni müşterilere de kampanya yolu göründü. Acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar faizsiz kredi ile nakit avans alabilirken 0 faiz ile 6 aydan 12 aya kadar taksit seçeneği ile nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek. İşte İş Bankası kampanya detayları…

NAKİT İHTİYACINIZA İŞ BANKASI'NDAN ÇÖZÜM

Yeni müşterilere yönelik yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettiren İş Bankası, 20.000 TL'lik nakit avans ödemesi ile herkesin odak noktası oldu. Bankacılık kuralları kapsamında 20.000 TL'lik nakit avans için 6 aydan 12 aya kadar taksit seçeneği sunuluyor. İş Bankası faizsiz nakit avans kampanyası ile birlikte birçok fırsatı da müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin bir yıl boyunca EFT ve havale işlemlerinden de ücret alınmayacak.

SON GÜN 30 KASIM

1 Kasım itibariyle yeni kampanyasını duyuran İş Bankası Kampanyayı son katılım tarihinin 30 Kasım 2023 olduğunu belirtti. İşCep mobil uygulaması üzerinden müşteri olan her birey için yeni fırsatlar sunuluyor. Uygulamayı cep telefonuna indirip üye olan müşterilerin kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor. Onay alan müşterilerin kredi kartı limiti doğrultusunda faizsiz kredi için avans tanımlanıyor.

Kredi kartı onayı alan ve faizsiz nakit avans kampanyasına dahil olan müşteriler nakit avans için 6 aylık taksit seçeneğinden yararlanmaktadır. İşCep ve Maximum Mobil kanalları üzerinden kullanımı açık olan kampanyada limit, kredi kartı limitine göre 3.000 TL ile 20.000 TL arası arasında ödeme yapılmaktadır. İŞCep mobil uygulamasını indiren müşterilerin ardından ''müşteri olmak istiyorum'' seçeneğine tıklaması ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra müşteri olma aşamalarına tamamlaması gerekiyor.