Farmerama – Çizgi Roman Etkinliği 6

Farmerama – Çizgi Roman Etkinliği 6

Hayvanlar hasat yardımcısı için yeni bir transmutatöre sahip olabilecekler mi? 6-12 Kasım arasında unutulmayacak çizgi roman macerasında çeteye yardım et!

Çiftlikte bir süredir sorunlar çıkıp duruyor. Hasat yardımcısının bozulmasıyla beraber, hayvanlar Fuzzles Woolytop'u ziyaret etmekle meşguller ve koyunların kötü ruh hali hava durumunu etkilemeye başladı bile.

Sadece hasat yardımcıları takımı hasat yardımcısını tamir etmek için Elvus'un yedek transmutatörünü alıp, çiftliği kurtarabilir!

Bu pek de kolay değil: Çiftlik çarkıfeleğinin girişinden sesler geliyor, Fuzzles, Elvus'un onun ve Gerry'nin birbirleriyle konuşmadıklarını anlattığına kulak misafiri oldu. Onların ortaklığı uzun yıllara dayanıyor ve o bazı şeyleri bu kadar kolayca ardında bırakmaya hazır değil. Geçmişten bir görüntü, Elvus çiftlik çarkıfeleğinin bulunma hikâyesini - onun ve Gerry'nin ortak bir projesi- ve dostluklarının nasıl bozulmaya başladığını anlatıyor.

Bütün bu yaşananlar bir yanlış anlaşılma mıydı ya da hasat yardımcısı tamamen kullanım dışı mı kaldı?

Sadece sen yardım edebilirsin! Elvus ve Gerry'yi bir araya getir ve böylece çiftlik yeniden iyi yağlanmış bir makine gibi işlemeye başlasın. 6-12 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenecek "Anlaşma" çizgi roman etkinliğine bir göz at.