ERDOĞAN MÜJDEYİ VERDİ:! Nakit paraya ihtiyacı olanlara 150 bin TL faizsiz kredi verilecek

ERDOĞAN MÜJDEYİ VERDİ:! Nakit paraya ihtiyacı olanlara 150 bin TL faizsiz kredi verilecek

Evlilik hayali kuran gençlere müjdeli haber geldi. Devlet elini taşın altına koydu. Evlenecek olan ve nakit ihtiyacı olan gençlere 150 bin TL faizsiz kredi verilecek. Detaylar son dakika olarak paylaştılar. İşte faizsiz kredinin detayları...

Son zamanlarda devlet tarafından nakit ihtiyacı olan vatandaşlara sosyal yardımlar yapılmaya devam ediliyor. Bu sefer evlilik planı yapan gençlere büyük bir fırsat kapısı açıldı. Bu sefer devlet elini taşın altına koydu. İhtiyacı olan kişilere 24 ay sonra ödemeli 150.000 TL faizsiz evlilik kredisi verilecek. İşte detaylar haberimizde...

ERDOĞAN MÜJDEYİ VERDİ: EVLENECEK OLAN ÇİFTLER DİKKAT!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, evlenecek olan çiftlere güzel haberi duyurdu. Faizsiz kredi verilecek. Bu kapsamda evlenmek isteyen vatandaşlara 150 bin TL'ye faizsiz kredi verilecek. Başvuru şartlarını sağlayan kişilere 24 ay ertemeli ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile uygun bir ödeme planı ile kredi kullanabileceklerdir. Evlilik planları yapan gençler için sevindirici bir haber Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Genç çiftlere finansal bir destek sağlamak adına faizsiz evlilik kredisi uygulaması başlatıldı.

FAİZSİZ 150 BİN TL KREDİ VERİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre, Aile ve Gençlik Bankası evlilik planları yapan çiftlere özel dev bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde çiftlere faizsiz evlilik kredisi verilecek. Kredi tutarı 150 bin TL'ye kadar çıkabilecek ve ödeme planları 24 ay ertelemeli, 48 ay vadeli olacak. Aile ve Gençlik Bankası'nın amacı, evlilikleri teşvik ederek aile kurumunu koruyup güçlendirmek ve çocukların eğitimini desteklemek. Böylece yeni evliliklerin hayatı kolaylaştırması hedefleniyor. Bu özel kredi fırsatının sadece yeni evlenen çiftlere sunulacağı belirtildi.

Türkiye’nin ilk Aile ve Gençlik Bankası uluslararası bir banka olarak teşkilatlanıyor. Bankanın dijital platformda hizmet vermesi öngörülüyor. Kaynağı ise Karadeniz’de bulunan gaz ve petrol gelirleri olacak. Bankanın gelirleri doğrudan kontrol edilecek ve sosyal destek programlarına aktarılacak.