6 gün uyarısı İş Bankası'ndan geceyarısı geldi! 50.000 TL almak için hemen başvurun...

6 gün uyarısı İş Bankası'ndan geceyarısı geldi! 50.000 TL almak için hemen başvurun...

İş Bankası tarafından bankada hesabı olanlara 6 gün uyarısı geldi.Krediye ihtiyacı olanlar için son 6 gün içinde başvuru işleminin gerçekleştirilmesi gerekiyor. İşte, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu o kredi kampanyasının detayları...

İş Bankası tarafından bankada hesabı olanlara 6 gün uyarısı geldi. Krediye ihtiyacı olanlar için son 6 gün içinde başvuru işleminin gerçekleştirilmesi gerekiyor. İşte, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu o kredi kampanyasının detayları...

İş Bankası ihtiyaç sahibi vatandaşlara müjdeyi verdi. Bankadan duyurulan kredi kampanyası ile banka hesabı olanlara 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi desteği verilecek. 6 Gün süreniz bulunuyor. Kampanya çok yakında sona erecek.

Başvuru İçin Son 6 Gün…

İş Bankası’ndan ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için son hafta. Kampanya kapsamında kredi desteği almak isteyenlere banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve mobil bankacılık uygulaması ile başvurmaları halinde finansman desteği sağlanacak.

Kredi başvuru işlemi sonucu 5 dakika içerisinde açıklanıyor. Krediden yararlanmak için tek şart ise kredi puanının yeterli olması olarak belirlendi. Bu koşulu taşıyan herkes anında ihtiyaç kredilerine hesaplarına aktarabiliyor.