İndirimli Oyunun Adresi : BursaGB!

0
27

Merkez ofisi Bursa’da olan bilgisayar oyunları üzerine E-PIN ve CD Key satışı (Dijital Kod) yapan BursaGB, 2006 yılından bu yana 14 Yıllık sürecinde yurt içi ve yurt dışı dahil birçok oyunun distribütörlüğünü sürdürmektedir. “Yola çıkarken hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online oyunlarda hizmet fikrini bir adım öteye taşımalı ve hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştık, genç ve dinamik ekibimizle birlikte 850 bin tekil ziyaretçiye ulaştık.”

blank

BursaGB, dünya çapında ismini duyurmuş popüler oyunların ve yüzbinlerce oyuncuya sahip olan 30’dan fazla oyun firmasının (Webzen, Oasis Games, G2A…) Türkiye distribütörü olmuş, Türkiye genelinde ise internet kafe turnuvaları düzenleyerek Türkiye’nin oyun dünyasındaki pazar payına katkı sağlamıştır. 100’den fazla internet kafe bayiliği ile bayi ağını genişleterek E-Pin ve CD Key kodlarını tüm oyunculara anlık olarak ulaştırmış, dijital kod sistemini tüm Türk oyunculara aktararak indirimli oyun satın alma merkezi haline gelmiştir.

blank

Bayi ağı ile yüzlerce internet kafede ve tamamen dijital platformlar üzerinden oyunculara League of Legends, PUBG ve Fortnite gibi gündemde olan birçok oyunda ödüllü turnuvalar düzenlemekle beraber, yayıncı ve youtuber’lara özel sponsorluk desteği sağlamaktadır. 

Oyunun ve Oyun Parasının Merkezi :  BursaGB!

BursaGB: Steam, uPlay, Origin ve Epic Store gibi platformlarda CD Key, MMO oyunlarda ise E-Pin satışını oyunculara en hızlı ve indirimli fiyatlar dahilinde ulaştırıyor. Güvenli ödeme kanalları, canlı destek hizmeti, ürün satışı sonrası destek gibi birçok alanda oyunculara kolaylık sağlamakta. 

“Kullanıcı odaklı çalışmalarımız ve vizyonumuz dahilinde yeniliklere imza atmak için geliştirici ekibimiz sürekli çalışıyor ki, burada BursaGB’nin çok yakında yepyeni bir yüzle oyuncuların karşısına çıkacağının haberini vermiş olalım.”

blank

BursaGB’deki “GB” Nedir?

BursaGB CEO’su Mahmut Tok’un ağzından “BursaGB’deki “GB”nin açılımı Gözde Bilgisayar olarak geçmektedir. Ancak bunu günümüz şartlarında revize edip “Game Booster” olarak değiştirdik. Şirketimiz 2006 Yılında ilk açıldığı süreçte bugün faaliyette olan deneyimlerin neredeyse %80’i boştu. Bizde o dönemlerde internet kafecilik ile uğraşıyorduk. Bu nedenle hem hemşericilik olsun, hem bizim olsun, hem adımızı yansıtacak bir düşünceyle bu işe giriştik. Ancak BursaGB adını koyduğumuz zaman bu kadar global bir marka olacağını hayal etmek imkansızdı. Bugün geldiğimiz noktada BursaGB, hem Türkiye’de, hem MENA bölgesinde hem de dünyanın birçok ülkesinde güçlü bir satış yapan, oyun sektörünün yapı taşlarının oluşmasına katkı sağlayan bu noktada projeleri olan ve girişimcilere destek veren bir portal oldu. “ (BursaGB Nedir? Videosundan alınmıştır. İzlemek için buraya tıklayın.)

BursaGB üzerinden indirimli oyun satın al ve uygun fiyat avantajından yararlanmakla beraber canlı destek hizmeti ve güvenli ödeme kanalları gibi birçok avantajın yanı sıra bonus çekiliş puanı kazanarak son çıkan oyunların yer aldığı haftalık çekilişlere katıl! 


YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.