Oyuncu GündemiFree to PlayPC OyunlarıPlayStation 4PlayStation 4 ProuPlayXbox OneXbox One X

Ghost Recon: Wildlands Kısa Süreliğine Ücretsiz Olacak

Tom Clany’s serisinin son oyunu Recon: Wildlands büyük bir indirim ile birlikte oynaması ücretsiz olarak bizlere sunulmaya hazırlanıyor. Bugün oyuna dahil edilen PvP modu ile birlikte oyunun 12 ile 15 Ekim tarihleri arasında Uplay‘da ücretsiz olacağı duyuruldu.

Ghost War adı verilen DLC ile, son zamanların popüler oyun tipi olan “battle arena PvP” Tom Clany’s Ghost Recon: Wildlands’da yerini aldı. 10 farklı harita ve 3 farklı sınıftan oluşan modda 4’e karşı 4’lük bir mücadele vereceğiz.

Eğer sizde 12-15 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak Ghost Recon: Wildlands’ı denemek istiyorsanız buradan Uplay hesabınıza girerek oyunu kütüphanenize ekleyebilir, ön indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca oyun aynı tarihlerde Xbox One ve Playstation 4 platformlarında da ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

İLGİLİ:  Spider-Man Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu! (Mu?)

Güncelleme(12 Ekim 20:37): Ön indirme sona erdi ve oyun açıldı, oynamaya başlayabilirsiniz. Ek olarak Artık Steam üzerinden de indirip 15 Ekim’e kadar oynayabilirsiniz.

[linkbox tur=”steam” boyut=”50GB” Fiyat=”209,00 TL” gelistirici=”Ubisoft” link=”http://store.steampowered.com/app/460930/Tom_Clancys_Ghost_Recon_Wildlands/”]Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands[/linkbox]

Murat DİNÇ

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı