Morhipo’nun PaylaşTık programı ile İlgili Bilgi

Morhipo PaylaşTIK programı ile hem paylaşarak hem de iyilik yaparak Dünya’ya bir katkınız olsun. Sivil toplum kuruluşlarının paylaşarak büyümesi ile sivil toplum kuruluşlarının tüm ürünlerinden alarak duyarlılığı yüksek bir geleceğe beraber adım atabilirsiniz. İyilik yapmanın duygusal olarak da insanlara iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Yardım kuruluşlarının güvenilirliği ile de yaptığınız yardımların boşa gitmediğini bilir daha güvende yardım yapmış olursunuz.

Toplum gönüllülerinin de desteği ile ihtiyacı olan herkese yardım elinin uzatıldığı ülkemizde, birlik olarak yardımseverliğimizi pekiştirmiş olacağız.

Toplum yaşamında dayanışma, yardımlaşma büyük önem taşımaktadır, yurdumuzda bu amaçla kurulmuş gönüllü yardım kuruluşlarının sayısı fazla olmasa da artmaya devam etmektedir.

Yardım kuruluşları, insan hakları, kimsesiz çocuklar, yardım kuruluşları, doğal afetler gibi konularda mağdur olmuş vatandaşlarımız için çalışmalar yapılmaktadır.

Bu durumdaki olan tüm vatandaşların sorunlarının kısa süre zarfında çözülmesine önemli katkıları vardır, bu kurumlar çalışmalarına izin verdiklerinde unutmamalıyız ki yardıma muhtaç duruma gelmesi halinde en büyük desteği de bu kuruluşlardan görülebilmektedir.

Yardım kuruluşlarının desteği ile de daha büyük yardım kampanyalarına imza atarak daha çok kişiye ulaşma imkânınız da olacaktır.

Tüm iyi dilekleriniz ve niyetlerinizde siz de PaylaşTIK ile her şey çok daha kolay ve güvenilir olacak.

PaylaşTık programından faydalanan dernekler ve rakamlar:

Paylaştık Programına özel Morhipo indirim kodu ile kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarını ‘en güzel alışveriş bahanesi’ ile PAYLAŞTIK projesi kapsamında alışverişlerden elde edilen gelirin tamamını sivil toplum kuruluşlarına aktardığı için, en yararlı en kolay yardımlaşma kampanyası olarak da isimlendirebiliriz. Bayanların alışverişi çok sevdiği günümüzde, bu kampanyayla tüm alışveriş severler yardımseverliklerini bu proje ile göstereceklerdir.

Dernek ve yardım kuruluşlarına doğrudan yardım yapamıyorsanız bu proje ile de yardım yapabilme şansına da sahip olursunuz.

Kolay yardımlaşma kampanyası ile siz de yardım elinizi uzatabilir, biraz da olsa yardım kuruluşlarına destek olabilirsiniz.

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.