Bu yıl halihazırda, Horizon: Zero Dawn, For Honor ve Nioh gibi birçok mükemmel oyununun tanıtımı ve Nintendo Switch’in lansmanıyla başladı. Yılın geri kalanında çıkacak olan oyunlar için hazırladığımız liste karşınızda!

star-wars-2

Star Wars Battlefront II

Hepimizin merakla beklediği Star Wars Battlefront, muhteşem bir multiplayer oyunuydu; fakat daha da iyisi olabilirdi. Umuyoruz ki, devam bölümünde daha iyi bir hikaye ve farklı geliştirmeler bizleri bekliyordur. 17 Kasım’da hasret sona eriyor!

destiny 2 logo

Destiny 2

Destiny 2 hakkında beklentiler büyük! İlk oyun o kadar büyük bir etkiye sahipti ki, almış olduğu fazla olumsuz yorum kadar bir o kadar da olumlu yorum aldı. Oyun hakkında çıkan birçok dedikoduya rağmen, oyun topluluğu bugüne kadar sağlam bir duruş sergiledi. Eğer Bungie, kartlarını doğru oynarsa, yılın en iyi oyunu bizleri bekliyor olabilir!

Call Of Duty: WWII

Activision, hiç kimsenin onlardan beklemediği bir şey yaptı! Hayranlarını dinlediler! JetPack’lar ve çifte zıplamalar gitti. Onların yerine, Call Of Duty WWII, alıştığımız klasik, “Dünya Savaşı” konseptini bizlere yeniden sunuyor!

Injustice 2

İlk Injustice oyunu, beklenmedik derece iyiydi. 2. oyunda da aynı şekilde, iyi bir hikaye ve içerik bekleyen DC hayranları, oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorlar.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games’i diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, oyunlarını yayınlamadan önce yıllarca üzerlerinde çalışmaları. Bu da en nihayetinde kaliteyi doğuruyor. Henüz Red Dead Redemption 2 hakkında fazla bir bilgiye sahip değiliz; fakat yeni nesil bir açık dünya Batı şaheseri bekliyoruz.

1 YORUM

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.