Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands için ilk özel ek paketi önümüzdeki hafta, oyunun season pass’ını alanlar için erişilebilir hale gelecek; 2 hafta sonrada herkes için satın alınabilir olacak.

Narco Road isimli güncelleme paketi, season pass için 18 Nisan günü, diğerleri için ise 25 Nisan günü 15$‘dan satışa sunulacak. Tarihler ve ücretler tüm platformlar için aynı olacak.

Oyuncular, Narco Road paketinde 3 uyuşturucu kaçakçısı grubunun kökünü kazımak için harekete geçer ve gizemli liderleri “El Invisible“yi yıkmaya çalışırlar.

DLC‘de 15 hikaye, 4 yeni yan görev ve yarış “challenge”leri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu DLC paketi, 9 yeni silah, 4 yeni kıyafet ve 4 yeni aracı kapsamaktadır.

Ubisoft aynı zamanda yaptığı açıklamada PS4 ve Xbox One için 12 Nisan günü yeni bir güncelleme geleceğini duyurdu; aynı güncelleme PC platformu için Cuma(14 Nisan) günü gelecek. Ubisoft, bu güncellemeyle haftalık solo, co-op ve topluluk “challenge”lerini her çarşamba günü yenileyeceğini duyurdu. Bu” challenge”ler 6 haftalık bir sezondan oluşacak; ilk haftadaki paketin adı “The Rise and Fall of Unidad” olacak.

Season Pass’ın trailer’ine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İçeriği beğendin mi?
Hayır
Evet

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.