youtube

Twitch’de alıştığımız kural dışı hareketler artık Youtube‘a yayılmaya başladı. Gerçi gerek challenge adı altında gerekse cezalı oyunlar altında bu tür cinsel içerikli videolara fazlasıyla alıştık fakat bu seferki biraz daha ciddi. Öyle ki, kız bir Youtuber, yayınladığı son videosunda 1 milyon aboneye ulaştığı takdirde seks videosunu paylaşacağını açıkladı.

Bugüne kadar Youtube’da birçok saçma olayla karşılaştık ama bahsettiğimiz bu Youtuber “Lena the Plug” işi baya abartmış gibi gözüküyor. Sadece 1 aydır bu mecrada yer alan bu kanal, bu kısa sürede 50.000‘i aşkın aboneye ulaşmış durumda. İzlenmeleri de bir hayli fazla olan kanalın sahibi bu kız arkadaşımız, son yayınladığı video ile birlikte bazı açıklamalarda bulundu. Zaten hali hazırda olan videolarındaki absürtlükler ve cinsel içerikler yetmiyormuş gibi, yeni vlog videosu ile birlikte 1 milyon aboneye ulaştığı takdirde seks videosunu paylaşacağını duyurdu. Videosunda daha öncelerde cinsel içerikli videolar çekmeyi planladığını ama bu işe ısınamadığını belirten Lena the Plug, seks videosu çekmesinin oldukça havalı bir iş olacağını düşünüyor.

Hazırladığı video ile şimdiden abone ve izlenme sayısı fazlasıyla artmış durumda. Youtube bu konuda bir önlem alacak mı bilmiyoruz fakat 223.000 izlenmeyi aşan bu videoyu merak ediyorsanız, aşağıdan izleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.