Astropay İle Güvenli Alışveriş

0
94
Astropay

Yorucu bir hayat yaşayan kişilerin alışveriş için zaman bulamadıkları bilinmektedir. Özellikle şehir hayatının keşmekeşliği içerisinde olan insanlar için alışveriş adeta bir zulüm olmaktadır. Bu nedenle zahmetsiz ve pratik bir yol olan internet alışveriş çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır.  Ancak kredi kartları ile yapılan alışverişlerin bazı durumlarda tehlikeli olduğu da bilinmektedir. Kişisel birçok veriye sahip olan kredi kartlarının sanal ortamda kullanılması dolandırıcıların dikkatini çekmektedir. Yapılan birkaç işlem ile kartın şifresi kırılabilir ve yüksek meblağda bir çekim gerçekleşebilir. Bu gibi bir durumun yaşanmasından korkan kişilerinde internetten alışveriş yapma fikrine uzak durduğu bilinen bir gerçektir. Bu gibi durumların bir hayli sık yaşanmasından dolayı özel olarak üretilen kartlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Astropay ile çok rahat ve güvenli bir alışveriş yapılabilir.

Birçok sitede satın alınması söz konusu olan bu kart ile sanal ortamda yapılan alışverişlerin son derece güvenli olacağı söylenebilir. Öncelikle Astropay, ön ödemeli bir sistem ile çalışan sanal bir karttır. Farklı tutarlara sahip olan kartlardan istenilen alınabilir. Kartın ücreti peşin olarak ödendikten sonra içindeki tutar, harcanmaktadır. Bu tutarın bitmesi durumunda ise kart otomatik olarak iptal olmaktadır. Yani bir daha içine para yükleme durumu olmamaktadır. Tek kullanımlık olan Astropay aynı zamanda kişisel bir kart da değildir. Kullanıcıya ait kişisel hiçbir verinin istenmesi durumu olmamaktadır.

Alışverişlerde ise kullanıcıya verilen pin kodu yeterli olmaktadır. Bunun dışında bir bilgi verilmesine gerek yoktur. Birkaç dakika içinde her türlü alışveriş yapılabilir. Ayrıca Astropay bozdurma içinde kalan tutarın nakit olarak alınması da mümkün olmaktadır. Bozdurma işlemi ile tutar belirlenerek hesaba aktarılmaktadır. Dolandırıcılar tarafından herhangi bir tehdit alması mümkün olmamasının yanında yüksek bir borcun altına girilmesi de söz konusu değildir. Güvenili alım ve bozdurma http://www.astropaykartsatinal.gen.tr/ 3.15kuruştan bozdurma kuru.

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.