Son zamanların en eğlenceli oyunu Agario

0
79
Son zamanların en eğlenceli oyunu Agario

Keyif dolu vakitler geçirmek hem de büyük bir serüvene katılmak isteyenlerdenseniz agario oyununu tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda büyük bir kitlenin odak noktası haline gelen agario efsane oyunlar kategorisinde yerini aldı. Sahip olduğu basit alt yapısı ve farklı yönleri ile dikkat çeken bu oyun profesyonel kurgusu sayesinde oyuncularını kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Bağımlılık yapacak olan agario pvp oyununu telefondan, tabletten ya da bilgisayardan kolaylıkla oynayabilirsiniz. Eğlence dünyasının bir numaralı adresi olarak nitelendirilen agar hızlı çıkış yapan oyunlar arasında yer almaktadır. Agario private server oyununa küçük bir karekter besleyerek başlayabilirsiniz. Bu oyunda ki ana amacınız sahip olduğunuz karakteri sürekli geliştirerek büyütmek olacak. İşte bu adımdan sonra asıl eğlence başlıyor. Karakterinizin her bir yem yiyişi rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınızın göstergesidir. Rakiplerinizi tüketmeniz durumunda da sahip olduğunuz karakteriniz artı puan kazanacak.

Bu oyunda rakipler birbirleri arasında en yüksek puanı almak için kıyasıya rekabet ediyorlar. Oyunu oynarken tuş kullanımına dikkat etmeniz önerilmektedir. Mouse aracılığı ile karakterinize hız verebilir ve hangi yöne doğru hareket edeceğini belirleyebilirsiniz. Başka herhangi bir tuş kullanmadan mouse aracılığı ile sahip olduğunuz karakterin hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Eğer doyasıya eğlenmek ve macera dolu bir serüvene adım atmak isteyenlerdenseniz agario oyunu ile tanışabilirsiniz. Agario aracılığı ile tüm düşmanlara elveda demenin zamanı sınırsız ve eğlenceli bir oyun için

http://agarioplay.org/

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.