Halo 5: Guardians’ın Multiplayer fragmanı yayınlandı

0
196

Önümüzdeki aylarda Xbox One için çıkış yapacak olan FPS oyunu Halo 5: Guardians’ın çok oyunculu modunu tanıtan bir video yayınlandı.

FPS türünün Xbox konsollarındaki temsilcisi olan Halo serisinin yeni oyunu Halo 5: Guardians için Microsoft’un Gamescom konferansında yeni videolar yayınlandı. Halo 5: Guardians, Halo 4’ün de geliştiriciliğini yapmış olan 343 Industries stüdyolarında geliştiriliyor. Halo serisinin geliştiriciliğini Halo 3’e kadar Desiny oyununun geliştiricisi Bungie yapmıştı.

Gamescom’da yayınlanan yeni videolar arasında Halo 5: Guardians’ın çok oyunculu modunu tanıtan bir video da var. Yayınlanan videoya baktığımız zaman çok oyunculu modunda karşımıza Warzone ve Arena isimli iki farklı seçenek çıkıyor. Halo 5: Guardians ile oyuncular yeni yeteneklere sahip olacak ve Halo 5: Guardians çok daha çekişmeli mücadelelere sahne olacak.

Microsoft‘un yayınladığı bir diğer video da ise Halo 5: Guardians turnuvasının duyurusu yapılıyor. Bu turnuva 1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak. İşin arkasında Microsoft olunca böyle bir turnuvada 1 milyon dolar görmek pek şaşırtıcı değil.

Halo 5: Guardians, 27 Ekim 2015 tarihinde Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun Gamescom fuarında yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

İçeriği beğendin mi?
Hayır
Evet

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.