PC Oyunları

Günlerce Oyun Oynadı, Hayatını Kaybetti

1 Ocakta yaşanan oyuncu ölümden ders alınmış gibi görünmüyor, yine Tayvan’da İnternet Kafede günlerce oyun oynadığı için bir oyuncu daha öldü.

Tayvan’da her zaman gitmiş olduğu internet kafaye giden Hsieh her zamanki gibi oyun oynamaya başlamıştı, Hsieh 3 gün boyunca oyun oynamayı sürdürdükten sonra bilgisayarın başında bayıldı, Hsieh uzun süre oyun oynaması ve bilgisayar başında uyuması ile bilindiğinden dolayı internet kafe sahibi ve çevresindekiler tarafından uyuduğu düşünülmüş bu nedenle de müdahale edilmemişti, ancak Hsieh bu sefer uyumamış aşırı yorgunluktan dolayı hayatını kaybetmişti.

Olayın anlaşılması ile birlikte İnternet Cafeye çağrılan doktor yaptığı açıklamada aşırı bitkinlikten dolayı kalpde oluşan bir etki yüzünden oyuncunun öldüğünün düşündüğünü belirtmiş. Hsieh 32 yaşındaymış.

İLGİLİ:  Call of Duty: Infinite Warfare'in İlk DLC'si Ortaya Çıktı!

Daha öncede Tayvan’da 5 gün boyuncu sürekli oyun oynayarak hayatını kaybedenler olmuştu, en son 1 Ocak tarihinde bir oyuncu hayatını kaybetmişti.

Oyun Haberleri

Murat DİNÇ

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı