Tanıtım

Türkçeyi Portekizceye, Arapçaya ve İngilizceye Çevir

Araplarla ilişkiler artınca iletişim için gereklilik de arttı. İnsanlar artık Arapça öğrenmeye öncelik vermektedir. Güney illerimiz ve İstanbul Arap turistlerin tercih alanlarındandır. İşverenler işçi ya da eleman alırken Arapça bilmeye en azından müşteri gelince durumu kurtarmaya dikkat etmektedir. Bunun için Türkçeyi Arapçaya çevir sitesi kullanılabilir. Temel cümleleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde Türkçeyi Arapçaya çevir sayesinde öğrenebilirsiniz. Ya da Türkçeyi İngilizceye çevir seçeneğini de kullanabilirsiniz. Türkçeyi İngilizceye çevir ile başlangıç düzeyindeki cümleleri öğrenebilir ve neredeyse bütün ülkelerin vatandaşlarıyla konuşabilirsiniz. İngilizce dünyanın ortak dili halini almıştır. Hiçbir şey bilmeyen ve etrafa yabancı yabancı bakan adamlar bile okuldan edinebildiği İngilizce seviyesi ile dertlerini çat pat anlatabiliyorlar.

İLGİLİ:  Oyun Uzmanlarına Teknolojik Marketler’de İş İmkanı

Bir diğer ilginç ve az sayıda insanın hakim olduğu dil Portekizcedir. İngilizce bilmek şaşırtmaz insanı fakat Portekizce bilen adama hayranlık duyar insanlar. Müşterilerinize hitap edebilmek için Portekizceye de az biraz hakim olmalıdır. Türkçeyi Portekizceye çevir sitesi ile ne istiyorsunuz, nasılsınız ya da nasıl yardımcı olabilirim diye Portekizce hitap edebilirsiniz. Müşterilerin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Türkçeyi Portekizceye çevir gibi pek çok seçenekle adreslerimizi yararınıza kullanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Murat DİNÇ

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı