Rockstar’dan yeni Proje, İlan verildi

4
178

Yaptığı oyunlarla her seferinde adından söz ettiren Rockstar Games yeni bir oyun projesi için hazırlıyor. L.A. Noire oyununun PC versiyonunu hazırlayan Rockstar Leeds stüdyosu tarafından yapılacak olan yeni oyun için ilan verildi… 

RockstarOyun dünyasının parlayan yıldızı Rockstar Games yeni bir oyun için kolları sıvamış durumda. Her çıkardığı oyunda ayrı bir başarı yakalayan ve sektörün önemli söz sahiplerinden olan Rockstar Games‘in Rockstar Leeds adlı stüdyosu yeni bir oyun yapacak. Daha önce Max Payne 3 ve GTA V oyunlarının yapımlarında görev alan stüdyo, L.A. Noire oyununu da PC için hazırlamıştı.

Verilen ilanda Rockstar‘ın yeni oyun projesi için animasyon uzmanı aradığı söyleniyor. Önemli bir detay olarak ”Profesyonel bir Third Person oyunda deneyim” maddesi göze çarpıyor. Şimdilik bilgi vermekten çekinen firmanın yeni bir ”Read Dead” oyunu üzerinde çalıştığını düşünüyoruz ? Sizinde yeni oyun hakkında düşünceleriniz varsa yorum kısmından cevap yazabilirsiniz.

4 YORUMLAR

    • Belkide çoktan GTA 5 bitmiştir ? Bu ay sonu ön siraişler var diye haberler çıktı ama öyle şeyler olmadı. Gerçi inanamıştım o habere ama GTA V’in PC’ye çıkacağına inanıyorum.

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin.