PC Oyunları

Riot Games’in yeni ismine şaşıracaksınız!

Geçtiğimiz haftalarda World of Warcraft’ın Sistem Dizayn Yönetmeni GregGhostcrawlerStreet‘in 5 senedir çalıştığı Blizzard‘dan istifa ettiğini belirtmesi, oyuncuları arasında küçük çaplı bir karmaşaya sebep olmuştu.

Özellikle sınıf dengeleriyle alakalı yaptığı bilgilendirmeler neticesinde kendisine çok sayıda takipçi toplamayı başarmış(aynı oranda da nefret edenler olmuş) Greg Street, ayrılışının sebebini  ” yabancı bir şirkete geçmek” olarak nitelendirmişti fakat ayrıntı vermekten de kaçınmıştı. Bunca süredir suskunluğunu koruyan Greg Street’in suskunluğunu LinkeedIn profili bozdu ve mevzubahis esrarengiz şirketin Riot Games olduğu meydana çıktı. Riot Games’te artık Oyun Baş Tasarımcısı olarak vazife alacak olan gelen Greg Street, bakalım League of Legends şampiyonlarını güncellerken de World of Warcraft’ta aldığı reaksiyonların aynısını alacak mı?

İLGİLİ:  Team Fortress 2'nin Rekabetçi Modu Yolda

Greg Street

Murat DİNÇ

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı